Regál Alisma mramor /zlatý

Moderní knihovna Alisma je moderní konzole pro interiér ve stylu glamour. Police se skořápkami byly vyrobeny z mléčně kaleného... více informací »
Regál Alisma mramor /zlatý
Značka: Möbler
11 099 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní knihovna Alisma je moderní konzole pro interiér ve stylu glamour. Police se skořápkami byly vyrobeny z mléčně kaleného...

Moderní knihovna Alisma je moderní konzole pro interiér ve stylu glamour. Police se skořápkami byly vyrobeny z mléčně kaleného skla, ozdobeného potiskem imitujícím mramor. Tloušťka skleněných polic je až 6 m. Základ tvoří chromovaný kovový rám natřený zlatem. Stalaktit držený v polysku dodá jiskru každému vnitřku. Tři police s knihami mohou být vhodným místem pro klíče, telefon nebo knihy. Na každé polici budou uloženy předměty o hmotnosti do 10 .

Velmi prodávaný kousek můžete sehnat právě nyní tady na našich stránkách ve známé rubrice knihovny. Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za mimořádně nízkou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Möbler vás a vaše blízké obohatí o top zboží.. Vždyť to vidíte sami. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce také další prověřené kousky od výrobce Möbler. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční a ve slevě kousek Regál Alisma mramor /zlatý od společnosti s dlouholetou tradicí Möbler pohodlně seženete tady za skvělou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 11 099 Kč.