Regál Seaford VII dub

Knihovna Seaford VII je vyrobena z práškově lakovaného kovu a desky MDF potažené dubovým laminátem. Ideální pro domácí i... více informací »
Regál Seaford VII dub
Značka: Möbler
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Knihovna Seaford VII je vyrobena z práškově lakovaného kovu a desky MDF potažené dubovým laminátem. Ideální pro domácí i...

Knihovna Seaford VII je vyrobena z práškově lakovaného kovu a desky MDF potažené dubovým laminátem. Ideální pro domácí i veřejné prostory. Díky jeho jednoduchosti nebudete mít žádný problém najít pro něj místo ve svých prostorách. Kombinace dřeva a kovu je trend, který dlouho zůstane v interiérové módě

Výška (cm):63
Šířka (cm):42
Hloubka (cm):35
Výrobce:Actona
Barva:černá, přírodní
Materiál:kov, deska MDF, polypropylen
Barva desky:přírodní
Barva nohou:černá
Materiál desky:MDF deska, kov
Základní materiál:kov
Provedení:lakované
Vyžaduje montáž:ano
Typ materiálu:kov, deska MDF
Typ základního materiálu:kov
Počet polic:4
Délka:35
Styl:moderní, glamour
Výška 63
Hloubka 35
Barva černá
Délka 42
Materiál dřevo
Materiál dub
Materiál kovTento levný produkt Regál Seaford VII dub máte možnost pořídit bez problémů tady a teď na našem webu v oblíbené kategorii knihovny. Podívejte se na ještě ostatní produkty ve zmiňované kategorii ve slevě. To ale však není vše, máme toho více. U nás totiž najdete další produkty od dodavatele Möbler. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající kus Regál Seaford VII dub od známé značky Möbler můžete pořídit na našich stránkách teď za výhodnou cenu. Cena od 1 999 Kč.