Sada 2 kontejnerů S Trigg černá/zlatá

Sada organizérů Umbra Trigg je perfektním řešením pro lidi, kteří hledají alternativu ke klasickým hrncům. Mosazný rám... více informací »
Sada 2 kontejnerů S Trigg černá/zlatá
Značka: Möbler
399 Kč
Ověřit dostupnost
Sada organizérů Umbra Trigg je perfektním řešením pro lidi, kteří hledají alternativu ke klasickým hrncům. Mosazný rám...

Sada organizérů Umbra Trigg je perfektním řešením pro lidi, kteří hledají alternativu ke klasickým hrncům. Mosazný rám dokonale zapadá do keramického květináče v geometrickém stylu. Designérka Moe Takemura vytváří jedinečné věci, které kombinují švédskou jednoduchost s japonským elegantním minimalismem. Charakteristickým prvkem produktů této kolekce je jasná inspirace geometrickými a prostorovými trendy, která obsahuje 2 nádoby o rozměrech 10,1 x 5 x 17,8 cm.
Výška 19
Hloubka 6
Barva černá
Délka 11
Materiál keramika
Materiál mosaz
Barva zlatá Tento žádaný produkt je k sehnání taky tady u nás v oblíbené sekci obrazy! Najděte si zcela nové výrobky ze zmíněné kategorie za nejnižší cenu. Známý výrobce Möbler vám poskytuje vynikající výrobky Přesvědčte se sami!

Unikátní a žádaný produkt Sada 2 kontejnerů S Trigg černá/zlatá od top značky Möbler jednoduše najdete tady a teď v akci. Teď v akci 399 Kč.