Sada mísa WC + bidet CARLO stojící

Sada mísa WC + bidet CARLO stojícíPředstavujeme vám krásnou, mimořádně funkční a moderní Carlo WC mísu a bidet. Je to sada,... více informací »
Sada mísa WC + bidet CARLO stojící
Značka: Möbler
11 499 Kč
Ověřit dostupnost
Sada mísa WC + bidet CARLO stojícíPředstavujeme vám krásnou, mimořádně funkční a moderní Carlo WC mísu a bidet. Je to sada,...

Sada mísa WC + bidet CARLO stojící

Představujeme vám krásnou, mimořádně funkční a moderní Carlo WC mísu a bidet. Je to sada, která dokonale zaplní váš prostor v koupelně při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Mísa a bidet jsou uzpůsobeny pro podlahu. Byly vyrobeny z vysoce kvalitní sanitární keramiky. Díky speciální fázi výroby je odolná a snadno se čistí.
Inovativní systém Rimless, který jsme použili při výrobě našich toaletních mís, je odpovědí na všechny vaše problémy spojené s udržováním hygieny, čistoty a estetiky v koupelně.


Typ mísy: stojící
Barva mísy: sněhobílý lesk
Barva prkénka: sněhobílý lesk
Barva bidetu: sněhobílý lesk
Šířka mísy: 37 cm
Výška mísy: 41 cm
Délka mísy: 56 cm
Vzdálenost otvorů: 10 x 14 x 10 cm
Lamela v sadě: ano
Materiál a druh prkénka: duroplastický, pomalé zavírání, odnímatelné
Výška bidetu: 41
Šířka bidetu: 36
Délka bidetu: 55
Záruka: 24 měsíců


Výška 41
Hloubka 37
Barva bílá
Délka 56
Materiál keramika
Materiál duroplast
Tento oblíbený produkt můžete nakoupit lehce tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii záchody! Nyní můžete najít ještě jiné zboží z naší rubriky za akční cenu. Máme toho více, podívejte se také na další vybrané produkty od výrobce Möbler. Najdete je níže na této stránce.

Tento velmi žádaný výrobek Sada mísa WC + bidet CARLO stojící od populární značky Möbler snadno můžete najít u nás nyní ve slevě! Akční cena 11 499 Kč.