Sada mísa WC CARLO MINI ABS + bidet CARLO MINI

Sada mísa WC CARLO MINI ABS + bidet CARLO MINIPředstavujeme vám krásnou, mimořádně funkční a moderní Carlo WC mísu a bidet. Je... více informací »
Sada mísa WC CARLO MINI ABS + bidet CARLO MINI
Značka: Möbler
9 599 Kč
Ověřit dostupnost
Sada mísa WC CARLO MINI ABS + bidet CARLO MINIPředstavujeme vám krásnou, mimořádně funkční a moderní Carlo WC mísu a bidet. Je...

Sada mísa WC CARLO MINI ABS + bidet CARLO MINI

Představujeme vám krásnou, mimořádně funkční a moderní Carlo WC mísu a bidet. Je to sada, která dokonale zaplní váš prostor v koupelně při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Byly vyrobeny z vysoce kvalitní sanitární keramiky. Díky speciální fázi výroby jsou odolné a snadno se čistí. Inovativní systém Rimless, který jsme používali při výrobě našich toaletních mís, je odpovědí na všechny vaše problémy spojené s udržováním hygieny, čistoty a estetiky v koupelně.


Typ mísy: závěsná
Barva mísy: sněhobílý lesk
Barva prkénka: sněhobílý lesk
Barva bidetu: sněhobílý lesk
Šířka mísy: 370
Výška mísy: 330
Délka mísy: 490
Vzdálenost otvorů: 180
Lamela v sadě: ano
Materiál a druh prkénka: ABS, pomalé zavírání, odnímatelné
Výška bidetu: 330
Šířka bidetu: 370
Délka bidetu: 490
Vzdálenost otvorů bidetu: 180
Záruka: 24 měsíců


Výška 330
Hloubka 370
Barva bílá
Délka 490
Materiál keramika

Vynikající kousek jde nakoupit pohodlně tady a teď na našem webu zařazený v sekci záchody! Mrkněte na ještě jiné kusy ve zmíněné sekci ve výprodejové akci! To však není všechno, nebojte, máme toho více! Mrkněte na další produkty od dodavatele Möbler. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní produkt Sada mísa WC CARLO MINI ABS + bidet CARLO MINI od výrobce Möbler snadno naleznete tady teď opravdu výhodně! Akční cena 9 599 Kč.