Sada mísa WC CARLO MINI FLAT + bidet CARLO MINI

Sada mísa WC CARLO MINI FLAT + bidet CARLO MINIPředstavujeme vám krásnou, mimořádně funkční a moderní Carlo WC mísu a bidet. Je... více informací »
Sada mísa WC CARLO MINI FLAT + bidet CARLO MINI
Značka: Möbler
10 199 Kč
Ověřit dostupnost
Sada mísa WC CARLO MINI FLAT + bidet CARLO MINIPředstavujeme vám krásnou, mimořádně funkční a moderní Carlo WC mísu a bidet. Je...

Sada mísa WC CARLO MINI FLAT + bidet CARLO MINI

Představujeme vám krásnou, mimořádně funkční a moderní Carlo WC mísu a bidet. Je to sada, která dokonale zaplní váš prostor v koupelně při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Byly vyrobeny z vysoce kvalitní sanitární keramiky. Díky speciální fázi výroby jsou odolné a snadno se čistí. Inovativní systém Rimless, který jsme používali při výrobě našich toaletních mís, je odpovědí na všechny vaše problémy spojené s udržováním hygieny, čistoty a estetiky v koupelně.


Typ mísy: závěsná
Barva mísy: sněhobílý lesk
Barva prkénka: sněhobílý lesk
Barva bidetu: sněhobílý lesk
Šířka mísy: 370
Výška mísy: 370
Délka mísy: 490
Vzdálenost otvorů: 180
Lamela v sadě: ano
Materiál a druh prkénka: duroplastický, pomalé zavírání, odnímatelné
Výška bidetu: 330
Šířka bidetu: 370
Délka bidetu: 490
Vzdálenost otvorů bidetu: 180
Záruka: 24 měsíců


Výška 370
Hloubka 370
Barva bílá
Délka 490
Materiál keramika
Materiál duroplast

Tento skvělý produkt Sada mísa WC CARLO MINI FLAT + pořídíte v pohodě tady na stránkách umístěný v sekci záchody! Máme pro vás ještě podobné výrobky z naší kategorie za příznivou cenu! To není vše, u nás nabízíme více. Podívejte se také na další kvalitní kousky značky Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka Möbler pro své zákazníky nabízí top sortiment

Akční kus Sada mísa WC CARLO MINI FLAT + bidet CARLO MINI od oblíbené značky Möbler jednoduše pořídíte u nás teď v akci. Cena od 10 199 Kč.