Sada mísa WC CARLO MINI SLIM N + bidet CARLO MINI

Sada mísa WC CARLO MINI SLIM N + bidet CARLO MINIPředstavujeme vám krásnou, mimořádně funkční a moderní Carlo WC mísu a bidet.... více informací »
Sada mísa WC CARLO MINI SLIM N + bidet CARLO MINI
Značka: Möbler
10 399 Kč
Ověřit dostupnost
Sada mísa WC CARLO MINI SLIM N + bidet CARLO MINIPředstavujeme vám krásnou, mimořádně funkční a moderní Carlo WC mísu a bidet....

Sada mísa WC CARLO MINI SLIM N + bidet CARLO MINI

Představujeme vám krásnou, mimořádně funkční a moderní Carlo WC mísu a bidet. Je to sada, která dokonale zaplní váš prostor v koupelně při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Byly vyrobeny z vysoce kvalitní sanitární keramiky. Díky speciální fázi výroby jsou odolné a snadno se čistí. Inovativní systém Rimless, který jsme používali při výrobě našich toaletních mís, je odpovědí na všechny vaše problémy spojené s udržováním hygieny, čistoty a estetiky v koupelně.


Typ mísy: závěsná
Barva mísy: sněhobílý lesk
Barva prkénka: sněhobílý lesk
Barva bidetu: sněhobílý lesk
Šířka mísy: 370
Výška mísy: 370
Délka mísy: 480
Vzdálenost otvorů: 18
Lamela v sadě: ano
Materiál a druh prkénka: duroplastický
Výška bidetu: 330
Šířka bidetu: 370
Délka bidetu: 490
Vzdálenost otvorů bidetu: 180
Záruka: 24 měsíců


Výška 370
Hloubka 370
Barva bílá
Délka 480
Materiál keramika
Materiál duroplast
Kvalitní a levný produkt Sada mísa WC CARLO MINI SLIM jde nakoupit rovnou tu na webu umístěný v sekci záchody! Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty z této oblíbené rubriky za báječnou cenu.

Ve slevě výrobek Sada mísa WC CARLO MINI SLIM N + bidet CARLO MINI od top výrobce Möbler jednoduše najdete právě teď téměř zdarma. Akční ceny od 10 399 Kč.