Skříňka Ashlan Wood

Skříňka Ashlan je perfektní jako noční stolek. Díky minimalistickému tvaru a geometrii se perfektně hodí do moderní ložnice,... více informací »
Skříňka Ashlan Wood
Značka: Möbler
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Skříňka Ashlan je perfektní jako noční stolek. Díky minimalistickému tvaru a geometrii se perfektně hodí do moderní ložnice,...

Skříňka Ashlan je perfektní jako noční stolek. Díky minimalistickému tvaru a geometrii se perfektně hodí do moderní ložnice, ale také do obývacího pokoje. Skříňka byla vyrobena z MDF zakončeného laminovaným dubovým dřevem. Ashlanova skříň může být umístěna vedle postele, ale může být také bez problémů zavěšena na zdi. Zásuvka o rozměrech 26,5 cm x 23,5 cm pojme malé předměty a prostor mezi deskami bude fungovat jako police na knihy nebo vaše oblíbené noviny.
Výška 22.5
Hloubka 32
Délka 35
Materiál dřevo
Materiál dub
Materiál mdf
Materiál lamino Výjimečný produkt můžete pořídit nyní tu na stránkách v oblíbené rubrice vitríny! Připravili jsme pro vás akční produkty z této kategorie za nejnižší cenu.

Tento skvělý kus Skříňka Ashlan Wood od top značky Möbler snadno získáte právě ve výprodejové akci. Nabídka již od 1 999 Kč.