Skříňka Mitra

Neobvyklé praktická, jednoduchá a úchvatná skříňka Mitra je dokonalý nábytek, který usnadní uklízení Vašich věci. Vyrobená... více informací »
Skříňka Mitra
Značka: Möbler
4 899 Kč
Ověřit dostupnost
Neobvyklé praktická, jednoduchá a úchvatná skříňka Mitra je dokonalý nábytek, který usnadní uklízení Vašich věci. Vyrobená...

Neobvyklé praktická, jednoduchá a úchvatná skříňka Mitra je dokonalý nábytek, který usnadní uklízení Vašich věci. Vyrobená z vysoCE kvalitNÍ desky MDF s posuvnými dvířky se prezentuje stylově.Nohy jsou vyrobené z dubového dřeva. Dokonale se osvědčí v každé místnosti.
Výška 68.2
Hloubka 38
Délka 100
Materiál dřevo
Materiál dub
Cena nejlevnější
Materiál mdfTento žádaný produkt jde nakoupit jednoduše na našich stránkách v oblíbené sekci vitríny. Nyní si můžete pořídit akční výrobky z této oblíbené rubriky v bezva akci. To ale není vše, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na další skvělé zboží od výrobce Möbler. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární značka Möbler dlouhodobě vyrábí špičkové zboží A to je teprve začátek.

Tento designový produkt Skříňka Mitra od odblíbeného výrobce Möbler jednoduše pořídíte u nás téměř zdarma! Akční ceny od 4 899 Kč.