Stolek hranatý CROSS sklo/chromovaný

Čtvercový stůl Cross je vyroben z chromovaného kovu a průhledného tvrzeného skla, které je horní plochou. Stůl bude dokonalý v... více informací »
Stolek hranatý CROSS sklo/chromovaný
Značka: Möbler
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Čtvercový stůl Cross je vyroben z chromovaného kovu a průhledného tvrzeného skla, které je horní plochou. Stůl bude dokonalý v...

Čtvercový stůl Cross je vyroben z chromovaného kovu a průhledného tvrzeného skla, které je horní plochou. Stůl bude dokonalý v průmyslových, podkrovních a moderních interiérech, které přinášejí eleganci a styl. Stolek vyžaduje montáž., maximální zatížení je 30 kg, není vhodný pro venkovní použití. Funguje v komerčních, kancelářských, hotelových a domácích prostorech.
Výška 45
Hloubka 50
Délka 50
Materiál chrom
Materiál kov
Materiál sklo

Tento skvělý produkt naleznete zrovna tady na našich stránkách umístěný v kategorii konferenční stolky. Pořiďte si zcela nové produkty z této sekce za výhodnou cenu! Přední dodavatel Möbler vyrábí vynikající zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Diskontní výrobek Stolek hranatý CROSS sklo/chromovaný od známého výrobce Möbler snadno můžete pořídit u nás nyní ve výprodejové akci! Nabídka od 1 999 Kč.