Stolek kávový Azalea bílý betonové sklo

Konferenční stolek Azalea je funkční stůl pro módní obývací pokoj. Stůl byl vyroben z překližky s bílou dýhou. Polovina... více informací »
Stolek kávový Azalea bílý betonové sklo
Značka: Möbler
5 599 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Azalea je funkční stůl pro módní obývací pokoj. Stůl byl vyroben z překližky s bílou dýhou. Polovina...

Konferenční stolek Azalea je funkční stůl pro módní obývací pokoj. Stůl byl vyroben z překližky s bílou dýhou. Polovina pracovní desky byla pokryta 5 mm skleněnou imitující betonovou dýhou. Základ stolu tvoří kovové matné nohy. Díky tomu, že byly práškově nalakovány, jsou dokonale pokryty stříbrným barvivem. Stůl je otevíratelný shora. Má dvě police a úložný prostor.
Výška 35/55
Hloubka 60
Barva bílá
Délka 110
Materiál beton
Materiál dýha
Materiál kov Tento velmi žádaný kousek Stolek kávový Azalea bílý betonové sklo lze koupit ještě tady u nás zařazený v rubrice konferenční stolky. Vyberte si ostatní produkty z této populární rubriky na pár kliknutí! U nás vám nabídneme víc, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží značky Möbler. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Stolek kávový Azalea bílý betonové sklo od populární značky Möbler najdete tady teď za výprodejovou cenu! Teď v akci 5 599 Kč.