Stolek kávový Azalea divoký dub

Konferenční stolek Azalea je funkční stůl pro módní obývací pokoj. Stůl byl vyroben z překližky z divoké dubové dýhy.... více informací »
Stolek kávový Azalea divoký dub
Značka: Möbler
6 899 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Azalea je funkční stůl pro módní obývací pokoj. Stůl byl vyroben z překližky z divoké dubové dýhy....

Konferenční stolek Azalea je funkční stůl pro módní obývací pokoj. Stůl byl vyroben z překližky z divoké dubové dýhy. Polovina horní části byla zakrytá 5mm kouřovou sklenicí. Základ stolu tvoří kovové matné nohy. Díky tomu, že byly práškově nalakovány, jsou dokonale pokryty černým barvivem. Stůl je otevíratelný shora. Má dvě police a úložný prostor.
Výška 35/55
Hloubka 60
Barva černá
Délka 110
Materiál dub
Materiál dýha
Materiál kov
Kvalitní produkt Stolek kávový Azalea divoký dub jde sehnat bez problémů tady na našich stránkách ve známé kategorii konferenční stolky. Nyní si můžete vybrat podobné výrobky ve zmiňované kategorii za super peníze. Možná hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se taky na další skvělé zboží značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Möbler představuje vynikající sortiment.

Tento unikátní produkt Stolek kávový Azalea divoký dub od populární značky Möbler snadno najdete zde teď právě opravdu výhodně. Nabídka již od 6 899 Kč.