Stolek kávový Bolton kulatý mramor/černý

Konferenční stolek Bolton je vyroben z kovové základny a mramorové desky. Deska stolu je vyrobena ze skla, které má matnou matnou... více informací »
Stolek kávový Bolton kulatý mramor/černý
Značka: Möbler
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Bolton je vyroben z kovové základny a mramorové desky. Deska stolu je vyrobena ze skla, které má matnou matnou...

Konferenční stolek Bolton je vyroben z kovové základny a mramorové desky. Deska stolu je vyrobena ze skla, které má matnou matnou povrchovou úpravu. Mramorový tisk na spodní části horní části v bílé a šedé barvě je interiérový trend, který vyhovuje každému stylu – od eklektického po skandinávský a Boho. Díky geometrickému tvaru je nábytek mimořádně nastavitelný, což je perfektně kombinováno s minimalistickým stylem. Kombinace černé základny a pultové desky s kontrastní barvou dodá interiéru jedinečnou atmosféru. Stůl potřebuje montáž. Maximální zatížení 30 kg. Max. počet kusů v kartonu: 1 Rozměry kartonu: 89 cm x 8,5 cm x 88 cm
Výška 44
Hloubka 80
Barva černá
Délka 80
Materiál kartón
Materiál kov
Materiál mramor Vysoce kvalitní kus Stolek kávový Bolton kulatý máte možnost dostat pohodlně tady na stránkách zařazený v kategorii konferenční stolky! Podívejte se na podobné produkty z této známé kategorie za super ceny.

Nejprodávanější produkt Stolek kávový Bolton kulatý mramor/černý od top značky Möbler najdete zde teď za výhodnou cenu! Nabídka již od 3 999 Kč.