Stolek kávový Soli 45

Konferenční stolek Soli je ve stylu art deco. Atraktivní a geometrický tvar stolu bude dobře fungovat i v malém obývacím pokoji.... více informací »
Stolek kávový Soli 45
Značka: Möbler
8 599 Kč
Ověřit dostupnost
Konferenční stolek Soli je ve stylu art deco. Atraktivní a geometrický tvar stolu bude dobře fungovat i v malém obývacím pokoji....

Konferenční stolek Soli je ve stylu art deco. Atraktivní a geometrický tvar stolu bude dobře fungovat i v malém obývacím pokoji. Kulatý vrchol je vyroben z keramiky a šedého skla a spočívá na černém rozšiřujícím se podkladu s matným povrchem. Díky tomu jsme si jisti, že se jedná o odolný konferenční stolek, který nám bude sloužit mnoho let. Soli, bude to dobře fungovat v moderním i podkrovním interiéru. Určitě vytvoří zajímavý základ pro květináče. Díky univerzální barvě a formě tento stůl do obývacího pokoje funguje dobře také v minimalistickém stylu. V obývacím pokoji se spoustou květin bude vypadat skvěle.
Hmotnost stolu: 11,9 kg
Rozměry kartonu: první: 6×52,5×52,5 cm, druhá: 52×51,5 x2,1 cm a třetí: 47,5x 30x 30 cm


Vysoce kvalitní produkt Stolek kávový Soli 45 máte možnost nakoupit ještě na našich stránkách ve známé sekci konferenční stolky. Nyní pořídíte ještě podobné kousky z naší sekce v akci. V očích zákazníků populární výrobce Möbler svým zákazníkům dodává skvělé zboží.! Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další kvalitní zboží od značky Möbler. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Stolek kávový Soli 45 od našeho výrobce Möbler je k získání na našich stránkách teď právě skutečně levně. V akci za cenu 8 599 Kč.