Stolmex Police SONEO 11 110,5/40,5/17,5 barevné provedení:

Kvalitní a levný produkt Stolmex Police SONEO 11 110,5/40,5/17,5 barevné provedení: od dodavatele zboží Stolmex pohodlně seženete na našich stránkách opravdu výhodně. V akci za 2 377 Kč.
Stolmex Police SONEO 11  110
Značka: Stolmex
2 377 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Uspořádání: polici rozděluje skleněná polička, která lze podsvítit LED osvětlením   Materiál: laminovaná dřevotříska (LTD) o síle 16 mm, horní a spodní deska o síle 32 mm lamino – jedná se o dřevotřísku na bázi dřeva povrchově upravené impregnovaným dekorativním papírem nebo folií. Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu. hrany jsou zakončeny ABS lištou sklo   Montáž: návod k montáži je přiložen v balení montáž provádí kupující součástí balení nejsou kotvící prvky do zdi, tyto zajišťuje kupující podle typu zdi a způsobu montáže!

Výrobce Stolmex
Sektor Soneo
Hloubka 18 cm
Šířka 111 cm
Výška 41 cm
Barevné provedení craft zlatý¨

Tento kvalitní kus Stolmex Police SONEO 11 110,5/40,5/17,5 barevné máte možnost pořídit teď tady a teď na našich stránkách v sekci regály a poličky. Získejte kvalitní kousky ze zmíněné kategorie v akci! To není vše, náš sortiment je ale široký! Mrkněte na další prověřené zboží značky Stolmex. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známý dodavatel Stolmex má kvalitní sortiment. za neuvěřitelně výhodnou cenu! Však to vidíte sami.