Stůl barový Ibiza černý

Ibiza je moderní barový stůl. Kulatá deska stolu o průměru 60 cm pojme malé občerstvení. Deska stolu je vyrobena z MDF desky... více informací »
Stůl barový Ibiza černý
Značka: Möbler
3 899 Kč
Ověřit dostupnost
Ibiza je moderní barový stůl. Kulatá deska stolu o průměru 60 cm pojme malé občerstvení. Deska stolu je vyrobena z MDF desky...

Ibiza je moderní barový stůl. Kulatá deska stolu o průměru 60 cm pojme malé občerstvení. Deska stolu je vyrobena z MDF desky potažené černou dýhou. Základem stolu je noha ve tvaru trubky. Základna je vyrobena z černě lakovaného kovu. Povrch stolu zůstal matný.
Hmotnost: 8,2 kg.
Rozměry kartonu První: 7 cm x 67 cm x 67 cm. Za druhé: 14 cm x 14 cm x 94 cm. Za třetí: 10,5 cm x 51 cm x 51 cm

Unikátní a žádaný kousek Stůl barový Ibiza černý máte možnost nakoupit bezprostředně tu na našich stránkách v oblíbené sekci barové stolky. Získejte vyjímečné produkty z této kategorie jednoduše online. Tato značka Möbler pro vás připravuje top výrobky. se zárukou. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Tento velmi žádaný výrobek Stůl barový Ibiza černý od společnosti se zárukou kvality Möbler snadno najdete momentálně na našich stránkách v bezva akci. Výhodně za super cenu 3 899 Kč.