Stůl barový PARIS bílý

Barový stůl Paris byl zhotoven z kovu, jehož strohý půvab zvýrazňují viditelná svařovaná místa a spoje jednotlivých prvků... více informací »
Stůl barový PARIS bílý
Značka: Möbler
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
Barový stůl Paris byl zhotoven z kovu, jehož strohý půvab zvýrazňují viditelná svařovaná místa a spoje jednotlivých prvků...

Barový stůl Paris byl zhotoven z kovu, jehož strohý půvab zvýrazňují viditelná svařovaná místa a spoje jednotlivých prvků konstrukce. Barový stůl Paris dokonale zdůrazní industriální atmosféru interiérového designu. Ke stolu doporučujeme barové stoličky Paris z kolekce Paris nebo Paris Wood, které vytvoří se stolem souvislý, zajímavý celek. Barový stůl Paris pochází z kolekce Paris Wood a je k dispozici v několika barevných provedeních.**Mezi barevnými odstíny kolekce Paris a Paris Wood jsou drobné rozdíly *Jsou možné nepatrné rozdíly v odstínech barevné kolekcí v Parisi a Paris Wood.
Výška 106
Hloubka 60
Barva bílá
Délka 60
Materiál dřevo
Materiál kov
Dekor kov Tento výjimečný kousek Stůl barový PARIS bílý máte možnost najít také tady na našich stránkách umístěný v kategorii barové stolky. Získejte jiné kousky z této kategorie snadno online.

Exkluzivní výrobek Stůl barový PARIS bílý originál od výrobce Möbler můžete sehnat teď ve výprodejové akci. V akci od 3 999 Kč.