Stůl barový PARIS metalický

Barový stůl Paris byl zhotoven z kovu, jehož strohý půvab zvýrazňují viditelná svařovaná místa a spoje jednotlivých prvků... více informací »
Stůl barový PARIS metalický
Značka: Möbler
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
Barový stůl Paris byl zhotoven z kovu, jehož strohý půvab zvýrazňují viditelná svařovaná místa a spoje jednotlivých prvků...

Barový stůl Paris byl zhotoven z kovu, jehož strohý půvab zvýrazňují viditelná svařovaná místa a spoje jednotlivých prvků konstrukce. Barový stůl Paris dokonale zdůrazní industriální atmosféru interiérového designu. Ke stolu doporučujeme barové stoličky Paris z kolekce Paris nebo Paris Wood, které vytvoří se stolem souvislý, zajímavý celek. Barový stůl Paris pochází z kolekce Paris Wood a je k dispozici v několika barevných provedeních.**Mezi barevnými odstíny kolekce Paris a Paris Wood jsou drobné rozdíly *Jsou možné nepatrné rozdíly v odstínech barevné kolekcí v Parisi a Paris Wood.
Výška 106
Hloubka 60
Barva šedá
Délka 60
Materiál dřevo
Materiál kov
Dekor kovTento levný produkt Stůl barový PARIS metalický jde sehnat rovnou na webu umístěný v rubrice barové stolky! Nyní pořídíte parádní produkty z této populární sekce snadno online. Oblíbená značka Möbler vám může poskytnout skvělé výrobky.

Ve slevě tento produkt Stůl barový PARIS metalický od výrobce Möbler získáte u nás právě opravdu výhodně! Nyní pořídíte jen za 3 999 Kč.