Stůl COPINE deska bílá 80 cm

Kulatý jídelní stůl Copine je ztělesněním kvalitního designu, precizního provedení a střídmé elegance. Kovové prvky... více informací »
Stůl COPINE deska bílá 80 cm
Značka: Möbler
3 699 Kč
Ověřit dostupnost
Kulatý jídelní stůl Copine je ztělesněním kvalitního designu, precizního provedení a střídmé elegance. Kovové prvky...

Kulatý jídelní stůl Copine je ztělesněním kvalitního designu, precizního provedení a střídmé elegance. Kovové prvky spojující lakovanou desku s dřevěnými nohami jsou zárukou stability a díky nohám umístěným pod úhlem působí tento model nezvykle elegantním dojmem. Copine se bude skvěle vyjímat v domácím prostředí kuchyně či jídelny stejně jako v prostorách kaváren a restaurací.
Výška 74
Hloubka 80
Barva bílá
Délka 80
Materiál dřevo
Materiál dřevotříska
Styl minimalistický Unikátní produkt Stůl COPINE deska bílá 80 cm pořídíte v pohodě tu umístěný v sekci jídelní stoly! Podívejte se na jiné produkty z této oblíbené rubriky za super cenu. Dodavatel Möbler představuje prvotřídní sortiment. Nebojte, máme toho více, mrkněte na další skvělé produkty od výrobce Möbler. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný produkt Stůl COPINE deska bílá 80 cm od známé značky Möbler jde získat právě zde skutečně levně. Ceny již od 3 699 Kč.