Stůl Ibiza

Stůl Ibiza je vyrobený s dubové dýhy a kovu. Základnu tvoří kov, lakovaný práškovou metodou na bílo. Spojení dřeva s bílou je... více informací »
Stůl Ibiza
Značka: Möbler
6 799 Kč
Ověřit dostupnost
Stůl Ibiza je vyrobený s dubové dýhy a kovu. Základnu tvoří kov, lakovaný práškovou metodou na bílo. Spojení dřeva s bílou je...

Stůl Ibiza je vyrobený s dubové dýhy a kovu. Základnu tvoří kov, lakovaný práškovou metodou na bílo. Spojení dřeva s bílou je nadčasové řešení do každého druhu místnosti.
Výška 74
Hloubka 110
Barva bílá
Délka 110
Materiál dřevo
Materiál dub
Materiál dýha Kvalitní a oblíbený produkt lze sehnat jednoduše tady u nás zařazený v sekci jídelní stoly! Nyní můžete získat akční produkty z této populární kategorie na pár kliknutí! Významný výrobce Möbler pro své zákazníky prodává kvalitní produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem! To ale však není vše, u nás toho najdete mnohem více. Mrkněte také na další kvalitní kousky od dodavatele Möbler. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt Stůl Ibiza od známé společnosti Möbler snadno naleznete tady teď skutečně levně. Nabídka od 6 799 Kč.