Stůl Mezzanotte 100cm černý

Stůl Mezzanotte je vyroben z překližky z tvrdého dřeva, která má mnohem vyšší odolnost vůči ohýbání, stlačování a... více informací »
Stůl Mezzanotte 100cm černý
Značka: Möbler
11 299 Kč
Ověřit dostupnost
Stůl Mezzanotte je vyroben z překližky z tvrdého dřeva, která má mnohem vyšší odolnost vůči ohýbání, stlačování a...

Stůl Mezzanotte je vyroben z překližky z tvrdého dřeva, která má mnohem vyšší odolnost vůči ohýbání, stlačování a ohýbání než jiné materiály na bázi dřeva. Kromě toho byla překližka shora pokryta černým laminátem, který splývá s černým základem stolu. Překližka je také organický produkt, celý vyrobený ze dřeva. Stůl Mezzanotte byl vybaven čtyřmi elegantními nohami vedoucími z jednoho bodu pod vršek. Takové uspořádání prvků nejenže zajišťovalo celou výjimečnou stabilitu, ale také určovalo její původní vzhled. Vršek, podepřený nohama, zaujme svým dokonale kulatým tvarem a neobvyklým okrajovým zakončením. Okraje v přírodní barvě byly odříznuty lehce od spodní části, čímž vznikl pozoruhodný povrch.

Oblíbený a akční kus Stůl Mezzanotte 100cm černý máte možnost sehnat jednoduše tady na našem webu v populární sekci jídelní stoly! Nyní můžete koupit vyjímečné kousky z této rubriky za rozumné peníze! Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od dodavatele Möbler. Najdete je níže na této stránce. Oblíbený výrobce Möbler má k dispozici skvělé produkty. za super peníze!

Kvalitní a levný výrobek Stůl Mezzanotte 100cm černý od této skvělé značky Möbler jednoduše najdete právě dnes za akční cenu. Právě nyní za 11 299 Kč.