Stůl PARIS černý

Strohá kovová konstrukce stolu Paris bude skvělým doplňkem interiéru vybaveného v industriálním duchu. Svým charakterem, který... více informací »
Stůl PARIS černý
Značka: Möbler
3 699 Kč
Ověřit dostupnost
Strohá kovová konstrukce stolu Paris bude skvělým doplňkem interiéru vybaveného v industriálním duchu. Svým charakterem, který...

Strohá kovová konstrukce stolu Paris bude skvělým doplňkem interiéru vybaveného v industriálním duchu. Svým charakterem, který je podtržen viditelnými svary a spoji, zvýrazní interiérový design v podkrovním stylu nebo interiér moderního obývacího pokoje a propůjčí mu nádech jedinečnosti a pozoruhodnosti. Stůl Paris pochází z kolekce Paris Wood a je k dispozici v několika barevných provedeních. *Jsou možné nepatrné rozdíly v odstínech barevné kolekcí v Parisi a Paris Wood.
Výška 76
Hloubka 76
Barva černá
Délka 76
Materiál kov
Materiál dřevotříska
Dekor kovVe slevě tento výrobek je dostupný mimo jiné tady u nás v populární sekci jídelní stoly. Pořiďte si ještě jiné produkty z této populární rubriky za zcela nejnižší cenu. U nás vám nabídneme víc, mrkněte na další zboží od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený výrobek Stůl PARIS černý od top značky Möbler snadno najdete u nás nyní skutečně výhodně. Právě lze objednat jen za 3 699 Kč.