Stůl PARIS metalický

Strohá kovová konstrukce stolu Paris bude skvělým doplňkem interiéru vybaveného v industriálním duchu. Svým charakterem, který... více informací »
Stůl PARIS metalický
Značka: Möbler
3 699 Kč
Ověřit dostupnost
Strohá kovová konstrukce stolu Paris bude skvělým doplňkem interiéru vybaveného v industriálním duchu. Svým charakterem, který...

Strohá kovová konstrukce stolu Paris bude skvělým doplňkem interiéru vybaveného v industriálním duchu. Svým charakterem, který je podtržen viditelnými svary a spoji, zvýrazní interiérový design v podkrovním stylu nebo interiér moderního obývacího pokoje a propůjčí mu nádech jedinečnosti a pozoruhodnosti. Stůl Paris pochází z kolekce Paris Wood a je k dispozici v několika barevných provedeních. *Jsou možné nepatrné rozdíly v odstínech barevné kolekcí v Parisi a Paris Wood.
Výška 76
Hloubka 76
Barva šedá
Délka 76
Materiál kov
Materiál dřevotříska
Dekor kov
Zcela unikátní produkt Stůl PARIS metalický naleznete pohodlně na našich stránkách ve známé sekci jídelní stoly! Nyní získáte oblíbené produkty z této oblíbené sekce za výhodnou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete více skvělých produktů značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Výrobce Möbler poskytuje velmi kvalitní zboží.

Kvalitní a oblíbený výrobek Stůl PARIS metalický od oblíbené značky Möbler jednoduše naleznete právě nyní opravdu levně! Nabídka již od 3 699 Kč.