Stůl PARIS WOOD metalický sosna

Strohá kovová konstrukce stolu Paris bude skvělým doplňkem interiéru vybaveného v industriálním duchu. Svým charakterem, který... více informací »
Stůl PARIS WOOD metalický sosna
Značka: Möbler
3 399 Kč
Ověřit dostupnost
Strohá kovová konstrukce stolu Paris bude skvělým doplňkem interiéru vybaveného v industriálním duchu. Svým charakterem, který...

Strohá kovová konstrukce stolu Paris bude skvělým doplňkem interiéru vybaveného v industriálním duchu. Svým charakterem, který je podtržen viditelnými spoji a svary, zvýrazní interiérový design v podkrovním stylu nebo interiér moderního obývacího pokoje a propůjčí mu nádech jedinečnosti a pozoruhodnosti. Aketickou formu dotváří deska stolu zhotovená z přírodního borovicového dřeva vtemném vybarvení. Stůl Paris pochází z kolekce Paris Wood a je k dispozici v několika barevných provedeních. *Jsou možné nepatrné rozdíly v odstínech barevné kolekcí v Parisi a Paris Wood.
Výška 76
Hloubka 76
Barva hnědá
Délka 76
Materiál dub
Materiál kov
Dekor sosnaTento skvělý produkt Stůl PARIS WOOD metalický sosna můžete dostat ještě na našem webu zařazený v sekci jídelní stoly! Pořiďte si podobné výrobky ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Věhlasný výrobce Möbler prodává skvělé produkty.

Výjimečný a žádaný výrobek Stůl PARIS WOOD metalický sosna od známého předního výrobce Möbler snadno můžete najít zde nyní skutečně výhodně. Výhodně teď u nás za 3 399 Kč.