Stůl PARIS WOOD modrý sosna

Strohá kovová konstrukce stolu Paris bude skvělým doplňkem interiéru vybaveného v industriálním duchu. Svým charakterem, který... více informací »
Stůl PARIS WOOD modrý sosna
Značka: Möbler
3 399 Kč
Ověřit dostupnost
Strohá kovová konstrukce stolu Paris bude skvělým doplňkem interiéru vybaveného v industriálním duchu. Svým charakterem, který...

Strohá kovová konstrukce stolu Paris bude skvělým doplňkem interiéru vybaveného v industriálním duchu. Svým charakterem, který je podtržen viditelnými spoji a svary, zvýrazní interiérový design v podkrovním stylu nebo interiér moderního obývacího pokoje a propůjčí mu nádech jedinečnosti a pozoruhodnosti. Aketickou formu dotváří deska stolu zhotovená z přírodního borovicového dřeva vtemném vybarvení. Stůl Paris pochází z kolekce Paris Wood a je k dispozici v několika barevných provedeních. *Jsou možné nepatrné rozdíly v odstínech barevné kolekcí v Parisi a Paris Wood.
Výška 76
Hloubka 76
Barva hnědá
Délka 76
Materiál kov
Materiál dřevotříska
Dekor sosna

Tento kvalitní produkt Stůl PARIS WOOD modrý sosna od oblíbené značky se zárukou kvality Möbler seženete zrovna dneska za zcela nejnižší cenu! Nyní zakoupíte za 3 399 Kč.