Stůl UMBERTO dýha přírodní dub/černý 120×80

Dubový stůl UMBERTO je přesně tou správnou volbou pro skandinávský styl bydlení, ostré tvary obdélníku, a především kombinace... více informací »
Stůl UMBERTO dýha přírodní dub/černý 120x80
Značka: Möbler
5 999 Kč
Ověřit dostupnost
Dubový stůl UMBERTO je přesně tou správnou volbou pro skandinávský styl bydlení, ostré tvary obdélníku, a především kombinace...

Dubový stůl UMBERTO je přesně tou správnou volbou pro skandinávský styl bydlení, ostré tvary obdélníku, a především kombinace dřeva a černého oceli z tohoto stolu dělají nadčasový kousek nábytku. Jídelní stůl s dřevěnou dubovou dýhovanou deskou působí masivním dojmem, který si vás získá svými užitnými vlastnostmi, údržba tohoto nábytku je velmi snadná. Zákazníci si ho oblíbili pro jeho čistý design a praktičnost.

Jídelní stůl Umberto patří mezi nejprodávanější jídelní stoly. 

Rozměry

75 cm 80 cm 120 cm

Zlevněný výrobek Stůl UMBERTO dýha přírodní dub/černý můžete pořídit zrovna tady a teď na našem webu v populární kategorii jídelní stoly. Nyní si můžete koupit akční produkty z naší sekce v akci.

Oblíbený a kvalitní kus Stůl UMBERTO dýha přírodní dub/černý 120x80 od dodavatele s dlouholetou historií Möbler snadno můžete pořídit tady téměř zdarma! Zrovna teď v akci za 5 999 Kč.