Taburet Sequin černo stříbrný

Stolička Sequin byla vyrobena ze stylové velurové tkaniny. Černá barva boční strany sedadla dokonale zapadá do horní části... více informací »
Taburet Sequin černo stříbrný
Značka: Möbler
2 099 Kč
Ověřit dostupnost
Stolička Sequin byla vyrobena ze stylové velurové tkaniny. Černá barva boční strany sedadla dokonale zapadá do horní části...

Stolička Sequin byla vyrobena ze stylové velurové tkaniny. Černá barva boční strany sedadla dokonale zapadá do horní části sedadla, která byla zdobena materiálem z jemných černých a stříbrných flitrů. Díky neobvyklé aplikaci flitrů na stolici je můžeme otáčet. Vzhledem k tomu, že flitry jsou stříbrné na jedné straně a černé na straně druhé, můžeme z nich vytvořit obrázek. Nohy stoličky jsou vyrobeny ze dřeva a jsou nalakovány matnou černou barvou. Výška: 39 cm, šířka: 30 cm.
Výška 39
Hloubka 30
Barva černá
Délka 30
Materiál dřevo
Materiál velur
Materiál textilie Exkluzivní kousek pořídíte aktuálně tady na našich stránkách umístěný v rubrice taburety. Připravili jsme další produkty z této populární rubriky ve slevě. Významný dodavatel Möbler má v nabídce top produkty

Kvalitní a levný výrobek Taburet Sequin černo stříbrný od populární značky Möbler jednoduše můžete najít u nás teď skutečně výhodně. Nabídka od 2 099 Kč.