Taburet Vels Zig šedý

Taburet Intesi Vels Zig je skládací taburet v půvabném stylu. Taburet byl obšit měkkou šedou tkaninou. Kryt má stylové švy.... více informací »
Taburet  Vels Zig šedý
Značka: Möbler
599 Kč
Ověřit dostupnost
Taburet Intesi Vels Zig je skládací taburet v půvabném stylu. Taburet byl obšit měkkou šedou tkaninou. Kryt má stylové švy....

Taburet Intesi Vels Zig je skládací taburet v půvabném stylu. Taburet byl obšit měkkou šedou tkaninou. Kryt má stylové švy. Taburet je skládací, takže v době skladování nezabírá mnoho místa. Díky otevíracímu krytu může být taburet také účinným organizátorem různých předmětů. Výška: 38 cm, šířka: 37,5 cm, hloubka: 37,5 cm
Výška 38
Hloubka 37.5
Barva šedá
Délka 37.5
Materiál textilie

Tento neodolatelný produkt máte možnost nakoupit v pohodě na našem webu v oblíbené sekci taburety! Nyní můžete najít podobné produkty z této známé kategorie na pár kliknutí! U zákazníků oblíbená značka Möbler vám představuje top sortiment. Přesvědčte se sami!

Unikátní a žádaný výrobek Taburet Vels Zig šedý od top značky Möbler jednoduše můžete získat na našich stránkách teď ve výprodejové akci. Akční ceny již od 599 Kč.