Umyvadlo keramické na pracovní desku RICH GOLD/BLACK

Umyvadlo keramické na pracovní desku RICH GOLD/BLACKUmyvadlo Rich Gold/Black Představujeme vám krásné, mimořádně funkční a... více informací »
Umyvadlo keramické na pracovní desku RICH GOLD/BLACK
Značka: Möbler
5 699 Kč
Ověřit dostupnost
Umyvadlo keramické na pracovní desku RICH GOLD/BLACKUmyvadlo Rich Gold/Black Představujeme vám krásné, mimořádně funkční a...

Umyvadlo keramické na pracovní desku RICH GOLD/BLACK

Umyvadlo Rich Gold/Black
Představujeme vám krásné, mimořádně funkční a moderní umyvadlo. Jedná se o produkt, který dokonale zaplní váš prostor v koupelně při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Umyvadlo je určeno k montáži na pracovní desku nebo na skřínku.


Způsob montáže: na pracovní desku
Barva: zlatá/černá
Délka umyvadla: 605 mm
Šířka umyvadla: 380 mm
Výška umyvadla: 135 mm
Hloubka umyvadla: 110 mm
Materiál: keramika sanitární
Otvor na baterii: ne
Otvor přepadový: ne
Průměr odtokové díry: 45 mm
Záruka: 24 měsíců


Výška 13.5
Hloubka 11
Barva černá
Délka 60.5
Materiál keramika
Barva zlatá

Tento levný produkt je k dostání právě tu umístěný v rubrice umyvadla. Nyní si můžete koupit akční zboží ve zmiňované rubrice za neuvěřitelně výhodnou cenu! Máme toho více, máme v nabídce ovšem další prověřené zboží od značky Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Möbler pro své zákazníky prodává špičkové produkty

Kvalitní a velmi žádaný kus Umyvadlo keramické na pracovní desku RICH GOLD/BLACK od top značky Möbler jednoduše získáte zde teď za výhodnou cenu. Teď v akci 5 699 Kč.