Umyvadlo keramické na pracovní desku SAMI GOLD bílé

Umyvadlo keramické na pracovní desku SAMI GOLD bíléPředstavujeme vám krásné, mimořádně funkční a moderní umyvadlo Sami Gold White. Jedná se o... více informací »
Umyvadlo keramické na pracovní desku SAMI GOLD bílé
Značka: Möbler
3 899 Kč
Ověřit dostupnost
Umyvadlo keramické na pracovní desku SAMI GOLD bíléPředstavujeme vám krásné, mimořádně funkční a moderní umyvadlo Sami Gold White. Jedná se o...

Umyvadlo keramické na pracovní desku SAMI GOLD bílé

Představujeme vám krásné, mimořádně funkční a moderní umyvadlo Sami Gold White. Jedná se o produkt, který dokonale zaplní váš prostor v koupelně při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Umyvadlo je určeno k montáži na pracovní desku nebo na skřínku. Bylo vyrobeno z vysoce kvalitní sanitární keramiky. Díky speciální fázi výroby je odolné a snadno se čistí a barva po mnoha letech nezmizí.


Způsob montáže: na pracovní desku
Barva: zlatá/bílá
Délka umyvadla: 360 mm
Šířka umyvadla: 360 mm
Výška umyvadla: 120 mm
Hloubka umyvadla: 100 mm
Materiál: keramika sanitární
Otvor na baterii: ne
Otvor přepadový: ne
Průměr odtokové díry: 45 mm
Záruka: 24 měsíců


Výška 12
Hloubka 10
Barva bílá
Délka 36
Materiál keramika
Barva zlatá
Designový produkt Umyvadlo keramické na pracovní desku SAMI GOLD bílé lze sehnat mimo jiné tady a teď na našem webu umístěný v sekci umyvadla. Mrkněte na ještě jiné výrobky z naší rubriky jednoduše online.

Kvalitní výrobek Umyvadlo keramické na pracovní desku SAMI GOLD bílé od populární značky Möbler snadno pořídíte zde skutečně výhodně! Teď v akci 3 899 Kč.