UMYVADLO KONGLOMERÁT GOYA ČERNÁ MATNÁ 60 CM

Hodně prodávaný produkt UMYVADLO KONGLOMERÁT GOYA ČERNÁ MATNÁ 60 CM originál od značky Möbler získáte tady a teď za výprodejovou cenu! Stojí teď u nás 5 019 Kč.
UMYVADLO KONGLOMERÁT GOYA ČERNÁ MATNÁ 60 CM
Značka: Möbler
5 019 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Představujeme vám krásné, mimořádně funkční a moderní umyvadlo. Jedná se o výrobek, který dokonale vyplní prostor vaší koupelny a zároveň zachová dokonalý vzhled a estetiku interiéru. Umyvadlo je vyrobeno z vysoce kvalitního konglomerátu v černé matné barvě. Umyvadlo lze zavěsit nebo namontovat přímo na desku.
V našem obchodě najdete vhodné zátky, kohouty a sifony.
Konglomerát – Perfect Surface je materiál, ze kterého je umyvadlo Goya vyrobeno. Vyznačuje se mimořádnou odolností – jak proti mechanickému poškození, tak proti poškrábání a dokonce i proti vysokým teplotám.
Pevné a pečlivé zpracování zajistí pohodlné a bezpečné používání. Kromě vynikající odolnosti se konglomerát navzdory své matné barvě velmi snadno udržuje v čistotě.
Konglomerovaná umyvadla jsou také snadnou volbou pro ty, kteří oceňují estetiku a jednoduchost v jednom. Hlavními vlastnostmi tohoto materiálu jsou moderní styl a vysoká odolnost.

CAD