Umyvadlo na pracovní desku REA LUIZA 42 šedý mat

Umyvadlo na pracovní desku REA LUIZA 42 šedý matUmyvadlo na desku Luiza 42 Grey Mat Představujeme vám krásné a moderní umyvadlo... více informací »
Umyvadlo na pracovní desku REA LUIZA 42 šedý mat
Značka: Möbler
4 599 Kč
Ověřit dostupnost
Umyvadlo na pracovní desku REA LUIZA 42 šedý matUmyvadlo na desku Luiza 42 Grey Mat Představujeme vám krásné a moderní umyvadlo...

Umyvadlo na pracovní desku REA LUIZA 42 šedý mat

Umyvadlo na desku Luiza 42 Grey Mat
Představujeme vám krásné a moderní umyvadlo Luiza, které se vyznačuje neobvyklou funkčností. Umyvadlo bylo vyrobeno ze 100% vysoce kvalitní sanitární keramiky, která zaručuje odolnost po mnoho let používání.


Způsob montáže: na pracovní desku
Barva: šedá
Délka umyvadla: 420 mm
Šířka umyvadla: 420 mm
Výška umyvadla: 155 mm
Hloubka umyvadla: 130 mm
Materiál: keramika sanitární
Otvor na baterii: ano
Otvor přepadový: ne
Průměr odtokové díry: 45 mm
Záruka: 24 měsíců


Výška 15.5
Hloubka 13
Barva šedá
Délka 42
Materiál keramika

Hodně prodávaný výrobek Umyvadlo na pracovní desku REA LUIZA můžete sehnat zrovna tady a teď na našem webu v rubrice umyvadla! Nyní můžete najít unikátní zboží ve zmíněné kategorii na pár kliknutí. To ale není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kus Umyvadlo na pracovní desku REA LUIZA 42 šedý mat od top výrobce Möbler můžete sehnat zrovna za akční cenu! Akční ceny již od 4 599 Kč.