Umyvadlo na pracovní desku/vpusť REA GIZEL 50 šedý mat

Umyvadlo na pracovní desku/vpusť REA GIZEL 50 šedý matUmyvadlo Gizel lze namontovat jako umyvadlo na desku. Vyrobeno ze 100% vysoce... více informací »
Umyvadlo na pracovní desku/vpusť REA GIZEL 50 šedý mat
Značka: Möbler
5 699 Kč
Ověřit dostupnost
Umyvadlo na pracovní desku/vpusť REA GIZEL 50 šedý matUmyvadlo Gizel lze namontovat jako umyvadlo na desku. Vyrobeno ze 100% vysoce...

Umyvadlo na pracovní desku/vpusť REA GIZEL 50 šedý mat

Umyvadlo Gizel lze namontovat jako umyvadlo na desku. Vyrobeno ze 100% vysoce kvalitní sanitární keramiky, která zaručuje odolnost na mnoho let používání. Gizel se skvělé hodí jak do moderních koupelen, tak do klasických koupelen i do těch, kde převládá retro styl.


Způsob montáže: na pracovní desku, vstup
Barva: šedý mat
Délka umyvadla: 505 mm
Šířka umyvadla: 385 mm
Výška umyvadla: 135 mm
Hloubka umyvadla: 110 mm
Materiál: keramika sanitární
Otvor na baterii: ne
Otvor přepadový: ne
Průměr odtokové díry: 45 mm
Záruka: 24 měsíců


Výška 13.5
Hloubka 11
Barva šedá
Délka 50.5
Materiál keramika

Tento nejprodávanější produkt naleznete bezprostředně tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice umyvadla! Získejte ještě podobné produkty z naší rubriky za zcela nejnižší cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka Möbler vás a vaše blízké obohatí o velmi kvalitní zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Oblíbený a kvalitní produkt Umyvadlo na pracovní desku/vpusť REA GIZEL 50 šedý mat originál od výrobce Möbler jednoduše seženete právě nyní v akci! Cena od 5 699 Kč.