Vana akrylová nástěnná OLYMPIA 150cm

Vana akrylová nástěnná OLYMPIA 150cmPředstavujeme vám krásnou, mimořádně funkční a moderní vanu. Jedná se o produkt, který... více informací »
Vana akrylová nástěnná OLYMPIA 150cm
Značka: Möbler
32 399 Kč
Ověřit dostupnost
Vana akrylová nástěnná OLYMPIA 150cmPředstavujeme vám krásnou, mimořádně funkční a moderní vanu. Jedná se o produkt, který...

Vana akrylová nástěnná OLYMPIA 150cm

Představujeme vám krásnou, mimořádně funkční a moderní vanu. Jedná se o produkt, který dokonale zaplní váš prostor v koupelně při zachování dokonalého vzhledu a estetiky interiéru. Vana je určena pro montáž na stěnu. Byla vyrobena z odolného akrylu a je odolná proti poškození a poškrábání. Díky speciální fázi výroby je odolná a snadno se čistí.


Typ vany: volně stojící
Barva: bílá
Materiál: akryl
Výška: 58
Délka: 150 cm
Šířka: 75 cm
Objem: 240
Záruka: 24 měsíců


Výška 58
Hloubka 75
Barva bílá
Délka 150
Materiál akryl

Tento oblíbený výrobek Vana akrylová nástěnná OLYMPIA lze sehnat bezprostředně tady a teď na našem webu zařazený v sekci vany! Nyní si můžete koupit ještě podobné produkty z této známé sekce ve slevě! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další kvalitní zboží od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento neodolatelný výrobek Vana akrylová nástěnná OLYMPIA 150cm od oblíbené značky Möbler snadno můžete pořídit nyní za výprodejovou cenu. Nabídka od 32 399 Kč.