Vana volně stojící akrylová PORTO bílá

Vana volně stojící akrylová PORTO bíláZveme vás k luxusním koupelím v elegantní volně stojící vaně. S ohledem na nejlepší... více informací »
Vana volně stojící akrylová PORTO bílá
Značka: Möbler
34 699 Kč
Ověřit dostupnost
Vana volně stojící akrylová PORTO bíláZveme vás k luxusním koupelím v elegantní volně stojící vaně. S ohledem na nejlepší...

Vana volně stojící akrylová PORTO bílá

Zveme vás k luxusním koupelím v elegantní volně stojící vaně. S ohledem na nejlepší pohodlí a příjemný odpočinek jsme vytvořili hlubokou tvarovanou vanu. Vysoké a hladké stěny poskytují pohodlí při relaxaci, i při každodenních koupelích. Volně stojící vana je moderní prvek v každé koupelně. Poskytuje svobodu uspořádání a umožňuje vám vytvářet krásné interiéry v jakémkoli interiéru. Moderní vana byla vytvořena z nejkvalitnějších materiálu, díky kterým si můžete být jisti trvanlivostí, spolehlivostí a bezpečností na mnoho let. Vana je staticky chráněna vrstvou Anti-Wipe. Díky moderním výrobním technikám jsme vytvořili spolehlivý design vany, který zaručuje maximální pohodlí pro každodenní koupele.


Typ vany: volně stojící
Barva: bílá
Materiál: akryl
Výška: 580
Délka: 170 cm
Šířka: 800 mm
Objem: 256
V sadě: sifon + uzávěr klik-klak
Záruka: 24 měsíců


Výška 580
Hloubka 80
Barva bílá
Délka 170
Materiál akryl

Tento kvalitní a žádaný produkt Vana volně stojící akrylová PORTO bílá od oblíbené značky Möbler pořídíte právě teď ve slevě! Akční cena od 34 699 Kč.