Věšák na dveře 4 Buddy černý

Ozdobte tento prostor a výzdobu hned s tímto zábavným háčkem Umbra, který lze namontovat nad dveře. Buddy Over-the-Door se... více informací »
Věšák na dveře 4 Buddy černý
Značka: Möbler
899 Kč
Ověřit dostupnost
Ozdobte tento prostor a výzdobu hned s tímto zábavným háčkem Umbra, který lze namontovat nad dveře. Buddy Over-the-Door se...

Ozdobte tento prostor a výzdobu hned s tímto zábavným háčkem Umbra, který lze namontovat nad dveře. Buddy Over-the-Door se tentokrát objeví jako háček na dveřích, skvělý pro ukládání věcí, jako jsou klobouky, šátky, kabáty a kabelky. Tento dekorativní prvek má aktivnější vzhled než typické závěsné dveře, protože Buddy vypadá, jako by se hýbal. Tvarované s matným povrchem a dostupné v černé nebo bílé barvě, určené pro dveře do tloušťky 3,8 cm a rozměry 31,8 x 21,6 x 10,8 cm. Vlastnosti výrobku: – věšák, který má být umístěn na dveře, – má 2 háčky ve tvaru lidí, – je vyroben z bílého plastu, – Max. zatížení na každý hák – 2,3 kg. Rozměry: 31,8 x 21,6 x 10,8 cm. Barva: černá. Materiál: plast. Kolekce: Buddy
Výška 32
Hloubka 11
Barva černá
Délka 22
Materiál plast
Barva bílá
Barva matná
Tento kvalitní a žádaný kousek Věšák na dveře 4 Buddy černý je k dostání také na stránkách ve známé rubrice věšáky! Máme pro vás parádní produkty z této oblíbené kategorie za outletovou cenu! Tento výrobce Möbler pro své zákazníky dodává skvělé zboží Nabídka platí do vyprodání zásob! To však není vše, náš sortiment je široký. U nás v nabídce najdete další kvalitní kousky značky Möbler. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento oblíbený výrobek Věšák na dveře 4 Buddy černý originál od značky Möbler snadno seženete u nás nyní za výhodnou cenu! Nabídky od 899 Kč.