Věšák nástěnný Bathroom bílý

Koupelnový závěs je určen pro koupelnu a toaletu. Moderní, kovový, práškově lakovaný věšák je odolný proti poškození.... více informací »
Věšák nástěnný Bathroom bílý
Značka: Möbler
499 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnový závěs je určen pro koupelnu a toaletu. Moderní, kovový, práškově lakovaný věšák je odolný proti poškození....

Koupelnový závěs je určen pro koupelnu a toaletu. Moderní, kovový, práškově lakovaný věšák je odolný proti poškození. Produkt má až 8 háčků s maximálním zatížením 3 kg. Věšák je řezán laserovou metodou, můžete na něj zavěsit spoustu ručníků nebo županů. Přesně řezaný nápis se vztahuje k cíli věšáku. Produkt je k dispozici ve dvou barvách, takže je univerzálním řešením pro jakýkoli styl koupelny nebo toalety. Maximální zatížení pásu je 24 kg. K závěsu je připevněna montážní sada, která sestává z čepů, hmoždinek a šroubů, výška: 12 cm, šířka: 40 cm, max. počet kusů v kartonu: 1 Rozměry kartonu: 17 cm x 44 cm x 4 cm Hmotnost balení: 2 kg
Výška 12
Hloubka 4
Barva bílá
Délka 40
Materiál kartón
Materiál kov
Nový produkt Věšák nástěnný Bathroom bílý lze získat bezstarostně tu umístěný v kategorii dávkovače mýdla! Pořiďte si akční výrobky ve zmiňované sekci za skvělou cenu! To ale není vše, u nás toho najdete mnohem více! Máme v nabídce další skvělé produkty značky Möbler. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Möbler má v nabídce velmi kvalitní sortiment.

Akční výrobek Věšák nástěnný Bathroom bílý od kvalitní značky Möbler můžete získat tady a teď právě levně! Akční cena již od 499 Kč.