Věšák nástěnný Domek černý

Nástěnný věšák Dům je perfektním řešením pro chodbu. Stylový věšák s motivem domu a stromy zahřeje každý interiér a... více informací »
Věšák nástěnný Domek černý
Značka: Möbler
699 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnný věšák Dům je perfektním řešením pro chodbu. Stylový věšák s motivem domu a stromy zahřeje každý interiér a...

Nástěnný věšák Dům je perfektním řešením pro chodbu. Stylový věšák s motivem domu a stromy zahřeje každý interiér a přispějí k vytvoření přátelské atmosféry v bytě. Laserem řezane prvky závěsu jsou velmi odolné, odolné proti poškrábání a znečištění. Na vlnitém proužku závěsu jsou 4 háčky, každý o nosnosti 3 kg, na kterých můžete zavěsit klíče, peněženky nebo bundy. Pruh je k dispozici ve dvou barvách. Maximální zatížení pásu je 12 kg. Montážní sada je připevněna k závěsu, sestává z čepů, zátek a šroubů. Výška: 28cm Šířka: 41cm Max. počet kusů v kartonu: 1 Rozměry kartonu: 35cm x 49cm x 4cm Hmotnost balení: 2kg
Výška 28
Hloubka 4
Barva černá
Délka 41
Materiál dřevo
Materiál kartón
Tento oblíbený produkt Věšák nástěnný Domek černý můžete pořídit nyní na našem webu v oblíbené rubrice věšáky. Mrkněte na unikátní kousky ve zmiňované sekci za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Oblíbený a akční kus Věšák nástěnný Domek černý od populárního výrobce Möbler seženete u nás teď za výprodejovou cenu. Ceny od 699 Kč.