Věšák nástěnný Hello bílý

Nástěnný držák Hello bude ideální pro každou moderní chodbu, recepci nebo vstupní halu. Přesně řezaná písmena na... více informací »
Věšák nástěnný Hello bílý
Značka: Möbler
899 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnný držák Hello bude ideální pro každou moderní chodbu, recepci nebo vstupní halu. Přesně řezaná písmena na...

Nástěnný držák Hello bude ideální pro každou moderní chodbu, recepci nebo vstupní halu. Přesně řezaná písmena na nerovnoměrně umístěných čtvercích vytvářejí zajímavou kompozici tvarů. Práškově lakovaný kov je odolný proti poškození a znečištění. Díky 7 háčkům, s maximální zátěží až 3 kg, můžete na něj zavěsit bundy, klíče nebo dokonce tašky. Produkt je k dispozici ve dvou barvách. Maximální zatížení pásu je 21 kg. Montážní sada je připevněna k závěsu, který se skládá z čepů, koncových krytů a šroubů. Výška: 23cm Šířka: 60cm Max. počet kusů v kartonu: 1 Rozměry kartonu: 25cm x 67cm x 4cm Hmotnost balení: 2kg
Výška 23
Hloubka 4
Barva bílá
Délka 60
Materiál kartón
Materiál kov

Tento akční a ve slevě kus Věšák nástěnný Hello bílý získáte bez problémů tady na webu v populární sekci věšáky. Nyní koupíte vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice jednoduše online! Přední výrobce Möbler poskytuje prvotřídní výrobky. Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také další prověřené produkty od dodavatele Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní kus Věšák nástěnný Hello bílý od oblíbené značky Möbler jednoduše můžete sehnat zde nyní ve výprodejové akci. Nabídka od 899 Kč.