Věšák nástěnný Hello černý

Nástěnný držák Hello bude ideální pro každou moderní chodbu, recepci nebo vstupní halu. Přesně řezaná písmena na... více informací »
Věšák nástěnný Hello černý
Značka: Möbler
899 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnný držák Hello bude ideální pro každou moderní chodbu, recepci nebo vstupní halu. Přesně řezaná písmena na...

Nástěnný držák Hello bude ideální pro každou moderní chodbu, recepci nebo vstupní halu. Přesně řezaná písmena na nerovnoměrně umístěných čtvercích vytvářejí zajímavou kompozici tvarů. Práškově lakovaný kov je odolný proti poškození a znečištění. Díky 7 háčkům, s maximální zátěží až 3 kg, můžete na něj zavěsit bundy, klíče nebo dokonce tašky. Produkt je k dispozici ve dvou barvách. Maximální zatížení pásu je 21 kg. Montážní sada je připevněna k závěsu, který se skládá z čepů, koncových krytů a šroubů. Výška: 23cm Šířka: 60cm Max. počet kusů v kartonu: 1 Rozměry kartonu: 25cm x 67cm x 4cm Hmotnost balení: 2kg
Výška 23
Hloubka 4
Barva černá
Délka 60
Materiál kartón
Materiál kov
Unikátní a žádaný produkt jde sehnat právě teď tady na našich stránkách v oblíbené kategorii věšáky. Nyní získáte ostatní produkty ze zmíněné kategorie za parádní cenu. Známý dodavatel Möbler má kvalitní produkty Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Kvalitní a levný výrobek Věšák nástěnný Hello černý pocházející od značky Möbler najdete tady a teď právě za akční cenu! Právě teď jen za 899 Kč.