Věšák nástěnný Home Sweet Home bílý

Home Sweet Home závěs na zeď je stylovým řešením pro chodbu, vstupní halu nebo čekárnu. Jeho přesně laserem řezaný vzor dodá... více informací »
Věšák nástěnný Home Sweet Home bílý
Značka: Möbler
999 Kč
Ověřit dostupnost
Home Sweet Home závěs na zeď je stylovým řešením pro chodbu, vstupní halu nebo čekárnu. Jeho přesně laserem řezaný vzor dodá...

Home Sweet Home závěs na zeď je stylovým řešením pro chodbu, vstupní halu nebo čekárnu. Jeho přesně laserem řezaný vzor dodá kouzlu každému interiéru. Věšák z ocelového prášku je univerzální a odolný proti poškození. Matný povrch dodává elegantní pás. Díky 8 háčkům s nosností až 3 kg každý můžeme zavěsit klíče, bundy nebo dokonce tašky na věšák. Produkt je k dispozici ve dvou barvách, což zvyšuje jeho možnosti uspořádání. Maximální zatížení je 24 kg. Montážní sada je připevněna k závěsu, sestává z čepů, zátek a šroubů.
Výška 24
Hloubka 4
Barva bílá
Délka 63
Materiál ocel
Barva matná
Tento výjimečný produkt Věšák nástěnný Home Sweet Home bílý můžete dostat bez problémů tady na stránkách v populární kategorii věšáky! Máme pro vás zlevněné zboží z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se taky na další vybrané kousky od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní výrobek Věšák nástěnný Home Sweet Home bílý od známého výrobce Möbler snadno můžete najít na našich stránkách skutečně levně. Nabídky od 999 Kč.