Věšák nástěnný Paroží bílý

Věšák Paroží je neobvyklým řešením pro chodbu, vstupní halu nebo čekárnu. Téma laserem řezaného parohu dodá kouzlo... více informací »
Věšák nástěnný Paroží bílý
Značka: Möbler
999 Kč
Ověřit dostupnost
Věšák Paroží je neobvyklým řešením pro chodbu, vstupní halu nebo čekárnu. Téma laserem řezaného parohu dodá kouzlo...

Věšák Paroží je neobvyklým řešením pro chodbu, vstupní halu nebo čekárnu. Téma laserem řezaného parohu dodá kouzlo jakémukoli interiéru. Ocelový věšák lakovaný práškovou metodou je univerzální a odolný proti poškození. Matný povrch dodává produktu nový styl. Díky 8 háčkům integrovaným do tvaru parohů a nosnosti až 3 kg, na každý můžeme zavěsit klíče, bundy nebo dokonce tašky na věšák. Produkt je k dispozici ve dvou barvách, což zvyšuje jeho možnosti uspořádání. Maximální zatížení je 24 kg. Montážní sada je připevněna k závěsu, sestává z čepů, zátek a šroubů.
Výška 38
Hloubka 4
Barva bílá
Délka 60
Materiál ocel
Barva matná

Žádaný produkt Věšák nástěnný Paroží bílý můžete získat snadno tady a teď na našem webu v populární rubrice věšáky! Máme pro vás unikátní produkty z naší sekce za nejlepší ceny! Známá značka Möbler prodává top produkty. To ale není vše, náš sortiment je ale široký. Mrkněte také na více produktů od výrobce Möbler. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný kus Věšák nástěnný Paroží bílý od známé značky Möbler jednoduše můžete pořídit na našich stránkách levně! Akční cena 999 Kč.