Věšák nástěnný Paroží černý

Věšák Paroží je neobvyklým řešením pro chodbu, vstupní halu nebo čekárnu. Téma laserem řezaného parohu dodá kouzlo... více informací »
Věšák nástěnný Paroží černý
Značka: Möbler
999 Kč
Ověřit dostupnost
Věšák Paroží je neobvyklým řešením pro chodbu, vstupní halu nebo čekárnu. Téma laserem řezaného parohu dodá kouzlo...

Věšák Paroží je neobvyklým řešením pro chodbu, vstupní halu nebo čekárnu. Téma laserem řezaného parohu dodá kouzlo jakémukoli interiéru. Ocelový věšák lakovaný práškovou metodou je univerzální a odolný proti poškození. Matný povrch dodává produktu nový styl. Díky 8 háčkům integrovaným do tvaru parohů a nosnosti až 3 kg, na každý můžeme zavěsit klíče, bundy nebo dokonce tašky na věšák. Produkt je k dispozici ve dvou barvách, což zvyšuje jeho možnosti uspořádání. Maximální zatížení je 24 kg. Montážní sada je připevněna k závěsu, sestává z čepů, zátek a šroubů.
Výška 38
Hloubka 4
Barva černá
Délka 60
Materiál ocel
Barva matná

Tento zlevněný výrobek Věšák nástěnný Paroží černý seženete v pohodě tady a teď na našich stránkách v kategorii věšáky. Nyní získáte ještě jiné zboží ze zmíněné sekce za akční cenu. To není všechno, náš sortiment je široký. U nás najdete další vybrané kousky od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Akční a ve slevě kus Věšák nástěnný Paroží černý od populární značky Möbler jednoduše pořídíte nyní se slevou! Ceny již od 999 Kč.