Věšák nástěnný Welcome bílý

Věšák Welcome je moderním řešením chodby, vstupní haly nebo čekárny. Jeho přesně laserem řezaný vzor s uvítacím nápisem... více informací »
Věšák nástěnný Welcome bílý
Značka: Möbler
799 Kč
Ověřit dostupnost
Věšák Welcome je moderním řešením chodby, vstupní haly nebo čekárny. Jeho přesně laserem řezaný vzor s uvítacím nápisem...

Věšák Welcome je moderním řešením chodby, vstupní haly nebo čekárny. Jeho přesně laserem řezaný vzor s uvítacím nápisem dodá kouzlu každému interiéru. Ocelový věšák lakovaný práškovou metodou je univerzální a odolný proti poškození. Matný povrch dodává styl. Až s 10 háčky do 3 kg, na každý můžeme zavěsit klíče, bundy nebo dokonce tašky na věšák. Produkt je k dispozici ve dvou barvách, což zvyšuje jeho možnosti uspořádání. Maximální zatížení je 30 kg. Montážní sada je připevněna k závěsu, sestává z čepů, zátek a šroubů.
Výška 23
Hloubka 3
Barva bílá
Délka 30
Materiál ocel
Barva matná

Tento zlevněný produkt Věšák nástěnný Welcome bílý můžete pořídit v pohodě tu na našich stránkách v kategorii věšáky! Připravili jsme ještě podobné produkty z této sekce na pár kliknutí!

Unikátní a žádaný kus Věšák nástěnný Welcome bílý originál od výrobce Möbler jednoduše můžete pořídit zde ve výprodejové akci! Právě lze objednat jen za 799 Kč.