Věšák nástěnný Welcome černý

Věšák Welcome je moderním řešením chodby, vstupní haly nebo čekárny. Jeho přesně laserem řezaný vzor s uvítacím nápisem... více informací »
Věšák nástěnný Welcome černý
Značka: Möbler
799 Kč
Ověřit dostupnost
Věšák Welcome je moderním řešením chodby, vstupní haly nebo čekárny. Jeho přesně laserem řezaný vzor s uvítacím nápisem...

Věšák Welcome je moderním řešením chodby, vstupní haly nebo čekárny. Jeho přesně laserem řezaný vzor s uvítacím nápisem dodá kouzlu každému interiéru. Ocelový věšák lakovaný práškovou metodou je univerzální a odolný proti poškození. Matný povrch dodává styl. Až s 10 háčky do 3 kg, na každý můžeme zavěsit klíče, bundy nebo dokonce tašky na věšák. Produkt je k dispozici ve dvou barvách, což zvyšuje jeho možnosti uspořádání. Maximální zatížení je 30 kg. Montážní sada je připevněna k závěsu, sestává z čepů, zátek a šroubů.
Výška 23
Hloubka 3
Barva černá
Délka 30
Materiál ocel
Barva matná
Levný produkt Věšák nástěnný Welcome černý lze koupit prostě tady a teď na našich stránkách v sekci věšáky! Získejte zcela nové produkty z této oblíbené rubriky za super peníze! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další prověřené zboží od dodavatele Möbler. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Möbler prodává skvělé zboží. Nakupujte výhoděn u nás!

Tento kvalitní a žádaný kus Věšák nástěnný Welcome černý od top značky Möbler můžete získat právě téměř zdarma! Nyní lze objednat jen za 799 Kč.