Wojtex Pìnová matrace 90 DEMETER 90/16/200

Kvalitní a oblíbený produkt Wojtex Pìnová matrace 90 DEMETER 90/16/200 od předního výrobce Wojtex máte možnost najít právě dnes za zcela nejnižší cenu. Nyní získáte od 2 781 Kč.
Wojtex Pìnová matrace 90 DEMETER  90/16/200
Značka: Wojtex
2 781 Dostupnost: není skladem
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Materiál tělo matrace tvoří pěna T25 o tloušťce 8 cm, z jedné strany VISCO pěna 3 cm a z druhé latex 3 cm disponuje potahem LÉTO/ZIMA, který je vhodný na praní do 40°C.   VISCO pěna Viscoelastická pěna nebo také líná či paměťová je speciální typ polyuretanové pěny s otevřenou buněčnou strukturou. Ta mění svoji tuhost v závislosti na teplotě a tlaku těla. Při kontaktu těla matrace měkne, čímž se přizpůsobuje jeho váze. Visco-elastická pěna vytváří výbornou oporu pro celou páteř a svaly, zaručuje zdravý spánek a odpočinek. Pro dokonalý spánek jsou matrace z líné pěny rozděleny do několika anatomických zón. Tento typ matrací patří mezi nejpohodlnější matrace. Domů Vám přivezeme: oboustrannou matraci výška 16 cm je uvedená včetně potahu středně tvrdou matraci pratelný potah VISCO pěnu a vysoce elastickou pěnu T25 pěna

Výrobce Wojtex
Záruka 2 roky
Šířka 90 cm
Výška 16 cm
Délka 200 cm
Typ matrace Pěnová¨
Rozměry matrace 90 × 200 cmVe slevě tento kus Wojtex Pìnová matrace 90 DEMETER najdete právě nyní tady na webu umístěný v rubrice matrace! Připravili jsme podobné produkty z této známé rubriky za výhodné peníze. Známá značka Wojtex pro vás vyrábí kvalitní produkty..