Židle Batilda Retro brandy/přírodní

Židle Batilda Retro Brandy je dokonalým řešením do obývacího pokoje nebo jídelny. Pevný podstavec vyrobený z dubového dřeva... více informací »
Židle Batilda Retro brandy/přírodní
Značka: Möbler
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
Židle Batilda Retro Brandy je dokonalým řešením do obývacího pokoje nebo jídelny. Pevný podstavec vyrobený z dubového dřeva...

Židle Batilda Retro Brandy je dokonalým řešením do obývacího pokoje nebo jídelny. Pevný podstavec vyrobený z dubového dřeva naolejovaného, ??vyztužený kovovým křížem, zajistí stabilitu během používání. Sedadlo z ekologické kůže ve světle hnědé barvě se silnějším lemem vypadá velmi efektně. Židle je poměrně lehká, protože váží 6,15 kg.
Jeho maximální zatížení je 120 kg.
Maximální počet kusů v krabici: 2
Výška sedadla: 46,5 cm
Šířka sedadla: 47 cm
Hloubka sedadla: 40 cm


Tento kvalitní a levný kousek je k dispozici právě tady a teď na našem webu ve známé kategorii židle. Nyní získáte ještě jiné produkty z této kategorie ve výhodné akci! U zákazníků oblíbená značka Möbler nabízí top produkty ! Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce. Máme toho více, prozkoumejte u nás další vybrané kousky od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Ve slevě kus Židle Batilda Retro brandy/přírodní od známé společnosti Möbler je k sehnání právě nyní na našich stránkách za mimořádně nízkou cenu. Produkt momentálně prodáváme za 2 999 Kč.