Židle Batilda Vicente Dusty Rose

Židle Batilda je perfektním řešením do obývacího pokoje nebo jídelny. Stabilita při používání je zajištěna masivním... více informací »
Židle Batilda Vicente Dusty Rose
Značka: Möbler
2 999 Kč
Ověřit dostupnost
Židle Batilda je perfektním řešením do obývacího pokoje nebo jídelny. Stabilita při používání je zajištěna masivním...

Židle Batilda je perfektním řešením do obývacího pokoje nebo jídelny. Stabilita při používání je zajištěna masivním základem z dubového dřeva, vyztuženým kovovým křížem. Sedák ze sametové tkaniny navíc vypadá silnější. Textilie použitá k čalounění sedadla je VIC 18
Výška 82.5
Hloubka 56
Délka 47
Materiál dřevo
Materiál dub
Materiál kov
Materiál samet Designový produkt Židle Batilda Vicente Dusty Rose můžete najít právě nyní tady na stránkách v oblíbené rubrice židle! Vyhledejte si parádní zboží z této populární rubriky za příznivou cenu! Věhlasný výrobce Möbler pro své zákazníky dodává skvělý sortiment Však to vidíte sami. Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete další kousky od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Židle Batilda Vicente Dusty Rose s osvědčenou značkou Möbler snadno můžete získat nyní za výhodnou cenu! Aktuálně v akci za 2 999 Kč.