Židle Emilia Velvet dusty rose

Elegantní čalouněná židle Emilia ve stylu 50. let. Židle je pokryta sametovou látkou v barvě lesní zeleně. Sedadlo spolu s... více informací »
Židle Emilia Velvet dusty rose
Značka: Möbler
4 999 Kč
Ověřit dostupnost
Elegantní čalouněná židle Emilia ve stylu 50. let. Židle je pokryta sametovou látkou v barvě lesní zeleně. Sedadlo spolu s...

Elegantní čalouněná židle Emilia ve stylu 50. let. Židle je pokryta sametovou látkou v barvě lesní zeleně. Sedadlo spolu s opěradlem a područkami je koncipováno jako jeden prvek. Navíc je na něm pohodlný polštář. Základem židle jsou válcovité, dubové nohy. Nohy se zúžují směrem dolů, mají jasnou přirozenou barvu, dřevo je chráněno olejem.

Výška (cm):83
Šířka (cm):57
Hloubka (cm):59
Výrobce:Actona
Výška područek (cm):16
Maximální zatížení(kg):120
Barva nohou:přírodní dřevo
Barva sedáku:růžová
Materiál:dřevo, látka
Základní materiál:dřevo
Materiál sedadla:látka
Područky:ano
Typ dřeva:dubová dýha
Typ materiálu:velur
Vyžaduje montáž:ano
Typ základny:4 nohy
Šířka sedáku:57
Barva:růžová, přírodní
Styl:boho, provensálský
Výška 83
Hloubka 59
Barva zelená
Délka 57
Materiál dřevo
Materiál dub
Materiál dýha
Kvalitní a levný produkt Židle Emilia Velvet dusty rose lze nakoupit jednoduše tu na našem webu umístěný v rubrice židle. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této populární rubriky za báječnou cenu! Populární značka Möbler pro své zákazníky prodává top produkty U nás vám nabídneme víc, u nás najdete další zboží od dodavatele Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a levný výrobek Židle Emilia Velvet dusty rose od značky Möbler můžete pořídit právě teď skutečně levně! Nabídka od 4 999 Kč.