Židle Glad béžová

Židle Glad je moderní židle pro každý interiér. Její odolné béžové sedadlo z polypropylenu bylo dokonale profilováno pro... více informací »
Židle Glad béžová
Značka: Möbler
2 299 Kč
Ověřit dostupnost
Židle Glad je moderní židle pro každý interiér. Její odolné béžové sedadlo z polypropylenu bylo dokonale profilováno pro...

Židle Glad je moderní židle pro každý interiér. Její odolné béžové sedadlo z polypropylenu bylo dokonale profilováno pro pohodlí uživatelů. Opěradlo a loketní opěrky tvoří celek. Základem židle jsou nohy ve tvaru obráceného písmene „U“. Nohy židle byly vyrobeny ze zakřivené dýhy. Sedák a nohy jsou spojeny černým plastovým prvkem. Židle vyžaduje jednoduchou montáž spočívající v našroubování nohou k základně. Max. zatížení židle: 120 kg
Výška 80
Hloubka 55
Barva černá
Délka 56
Materiál dýha
Materiál plast
Materiál polypropylen
Výjimečný a žádaný produkt Židle Glad béžová máte možnost nakoupit také tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii židle. Pořiďte si akční kusy ve zmíněné rubrice za skvělou cenu!

Tento zlevněný produkt Židle Glad béžová s osvědčenou značkou Möbler jednoduše můžete sehnat u nás právě v akci. Nyní lze objednat jen za 2 299 Kč.